Обручка з діамантами «Gold union»

9 828,00 грн
Бонусна ціна
від 9 140,04 грн*
артикул:
WR25195ka

Чудова обручка з білого і жовтого золота 585 проби з вишуканим візерунком, що символізує переплетення доль. Вага виробу - 3.8 грама

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.

Золоті обручки - це непросто прикраса, це атрибут, статус і красиве нагадування про те, що в особистому житті все прекрасно! Купити красиву і відповідну обручку з золота не так просто, - вітрини ювелірних магазинів пропонують таке безліч варіантів, що можна загубитися. Але, придивіться, половина пропонованих магазинами - це варіації на тему. А наші клієнти шукають щось особливе. Якщо ви бажаєте придбати ексклюзив, - ви прийшли на правильний сайт. Ми ретельно відбираємо кільця для нашого ювелірного каталогу. Одним з таких прикрас є ця каблучка з білого і жовтого золота - зручне, стильне і красиве одночасно. Зверніть увагу, ціна і вага вказані за колечко 17-розміру. Ширина каблучки: 5.5 мм, товщина: 1.2 мм.

Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Передзамовлення
Термін виготовлення: 2-3 недели
Термін доставки: при наличии 1-3 дня
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Обручка з діамантами «Gold union»