Золота каблучка з рожевим топазом «Розалія»

4 732,00 грн
Бонусна ціна
від 4 400,76 грн*
артикул:
RG28460av

Каблучка із золота прикрашена великим топазом рожевого кольору і ореолом куб.цірконіев. Два види золота виглядають дуже стильно! Вага металу 2,48 грама. Золото 585 проби.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.

Хочете купити незвичайну каблучку з топазом? Вибирайте вироби з каменем рожевого кольору! Рожевий топаз - рідкісний відтінок серед усіх топазів. Однак останнім часом він став надзвичайно модним і виробники ювелірних виробів, які стежать за попитом, негайно відгукнулися чудовими моделями. Ця золота каблучка виглядає самодостатньо, та буде чудово виглядати на будь-якому пальці. Без проблем комбінується з обручкою, так що вибирати, що з них надіти, не доведеться. Характеристики вставок: рожевий топаз, вага 1,07 ct; діаметр - 6 мм; куб.цірконій. Можливо виготовлення даної моделі з центральним каменем з блакитного топазу, гранату, аметисту .. Уточнюйте у менеджера.

Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижня
Термін доставки: при наявності 1-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка з рожевим топазом «Розалія»