Золоті сережки з рожевим топазом «Розалія»

7 532,00 грн
Бонусна ціна
від 7 004,76 грн*
артикул:
ER28461av
Незвичайні сережки із золота з модними рожевими топазами виглядають стильно і оригінально. Центральні камені оточені блискучим ореолом куб.цірконієв. Вага золота 585 проби 4,29 грама. Шикарна модель!
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Якщо Ви шукаєте щось новеньке, зверніть увагу на золоті сережки з незвичайним каменем - рожевим топазом, який останнім часом став дуже популярним у покупців і ювелірний виробників. Такий колір для топазу - рідкість, тому купуючи сережки із золота з топазом рожевого відтінку, Ви купуєте дуже красивий і оригінальний виріб. Цей незвичайний аксесуар миттєво перетворить Вас в витончену леді, яка розбирається в новинках ювелірної моди! У гарнітур можна замовити золоту каблучку з рожевим топазом, а також замінити центральний камінь на гранат, аметист або блакитний топаз Swiss. Характеристики вставок: рожевий топаз - 2 шт., загальна вага 1,98 сt; 6 мм кожен камінь; куб. цирконій.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижня
Термін доставки: при наявності 1-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоті сережки з рожевим топазом «Розалія»