Золоті сережки з турмалінами «Іскри щастя»

24 584,00 грн
Бонусна ціна
від 22 863,12 грн*
артикул:
ER22965ka
Золоті сережки із золота з турмалінами (рубелітами) і хризолітами або цитринами. Золото 585 проби. Вага виробу - 6,2 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Незвичайні сережки з червоного золота з рожевими турмалінами (рубелітами) в обрамленні хризолітів / цитринів дивують своєю зворушливою ажурністю! Блиск щасливих очей Вашої улюбленої може по змагатися з переливами дорогоцінних каменів. Чи це не щастя - дарувати радість ... Характеристики вставок: турмаліни, 2 шт, ограновування трильйон, 8х8 мм, загальна вага 4 карат, хризоліти / цитрини, 22 шт, 2 мм, загальною вагою 0,66 карат. Даний виріб є ексклюзивним, виготовляється тільки під замовлення. При цьому ви можете замовити будь-які камені, будь-яких розмірів. Ціна на виріб може бути не точною, оскільки в кожному індивідуальному випадку потрібен індивідуальний розрахунок, з урахуванням курсу металів і валют, наявності каменів або сировини для огранювання та інших об'єктивних факторів. Якщо вам подобається це виріб - просимо зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей замовлення. Ми з радістю виготовимо для вас цей шедевр і ви будете впевнені - така прикраса тільки у вас!
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Передзамовлення
Термін виготовлення: 4-5 тижнів
Термін доставки: 1-3 дні / по виготовленню
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоті сережки з турмалінами «Іскри щастя»
Вы недавно просматривали