Автоікона «Казанська» в сріблі з позолотою

1 736,00 грн
Бонусна ціна
від 1 614,48 грн*
артикул:
IC24734ag
Принт Святої Казанської Божої Матері, нанесений на латунь, у рамці з позолотою, емаллю і фіанітами. Основа дерев'яна. Вага 32,85 гр.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Казанська Божа Матір - здавна є покровителькою усіх, хто потребує захисту мандрівників. Саме тому ікону із зображенням Богородиці так часто можна зустріти в автомобілях. Звертаючись до неї, водії молять не тільки про власний захист, а й про збереження пасажирів. Зображення ікони наноситься за спеціальною технологією на латунь. Унікальне захисне покриття по кольоровому принту забезпечує його збереження від вигорання, тріщин і інших зовнішніх негативних чинників. Колір емалі може бути будь-який за бажанням замовника. Ікона вже освячена. Вона доставляється в подарунковому футлярі з кожвиніла, всередині оксамитовий ложемент і двосторонній скотч, для кріплення ікони до основи. Висота ікони 80 мм.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: Нет
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Автоікона «Казанська» в сріблі з позолотою