Сережки кульчики для дітей

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 89

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 89

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Дитячі сережки із золота − прикраса маленьких дівчаток-принцес!

Золоті сережки для дітей

Ви бажаєте придбати сережки для дівчинки? Ми щиро Вас вітаємо з цією подією! Проколоти вушка і надіти золоті сережки для малюків − це така знаменна подія, як перший зубчик, перше слово, перший крок.

Обираючи сережки для себе, в першу чергу, ми звертаємо увагу на красу виробу, вибираючи золоті сережки для дітей подбайте про безпеку, а також практичність. Ми підкажемо, на що звернути увагу.

Метал

Кращий вибір − дитячі сережки із золота. Науково доведено, що золото − гіпоалергенне.

Вага сережок та їх форма

Дитячі сережки не повинні бути важкими, малюкам − до 1,5 грама, дівчаткам від 5 років − 2-2,5 грама.

Якщо сережки маленькі − у дитини відсутній дискомфорт від виробу, не відтягується мочка вушка. Надавайте перевагу прикрасам без гострих кутів і виступаючих частинок.

Застібка

За типом застібки дитячі сережки діляться на:

Золоті сережки з хризолітом 'Little Green Miss'
Золоті сережки з емаллю 'Бабка'
Золоті сережки з цирконієм 'Дебора'
ЗЗолоті сережки-колечка 'Кругленькі'

Дизайн

У нашому фотокаталозі представлені різні дизайнерські рішення: флора, фауна, мультяшні герої, традиційні сережки з камінчиками, емаллю і ви може замовити вже сьогодні з доставкою до Києва, Львова, Тернополя або Івано-Франківська і порадувати своє чадо!

Які ж золоті сережки купити? Все залежить від віку Вашої принцеси.

Золоті сережки з цирконієм для дівчинки 'Baby'

Малятку до року краще вибрати гвоздики або дитячі сережки кільця.

Дівчаткам до 6 років підійдуть пусети гвоздики з квіточками, з класичною застібкою, веселі і забавні, наприклад, «міні маус» або «аленька квіточка».

Дівчаткам трохи старшого віку дозвольте самим приймати рішення, звичайно, якщо це не сюрприз ☺. Дівчата 8-10 років наслідують мам у всьому, тому мріють про дорослі сережки з камінчиком − «як у мами». Обов’язково підкажіть який камінь личитиме під її очі (блакитнооким блондинкам підійдуть сині сапфіри, рожеві рубіни і Сваровськи, блакитні топази, карооким − червоні гранати, зелені хризоліти і смарагди), і вона із задоволенням буде носити самостійно обрані сережки. А вже з 14-15 років можна подарувати перші маленькі діамантові пусети.

Найголовніше, Ваша дитина росте, розвивається, вона непосидюча і стрибунець, займається спортом або танцями, тоді оптимальний варіант − золоті сережки гвоздики для дітей.

Якщо необхідна підказка − наші консультанти завжди з задоволенням Вам допоможуть!