Сережки дитячі

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 123

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 123

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золоті дитячі сережки − прикраса для маленьких дівчаток принцес!

Ви бажаєте купити сережки для маленької дівчинки? Щиро вітаємо з цією подією! Проколоти вушка і одягти золоті сережки для маленької дитини − це така знаменна подія, як День народження 1 рік, перший зубчик, перше слово, перший крок.

Обираючи сережки для себе, в першу чергу, ми звертаємо увагу на красу виробу, вибираючи золоті сережки для дітей подбайте про якість та безпеку, а також практичність. Ах, цей золотий вік щасливого дитинства в оточенні любові батьків, які готові купити будь-які золоті сережки, щоб сяяли дитяче очі! Отже, давайте вибирати:

Метал

Кращий вибір − дитячі сережки із золота 585 проби. Науково доведено, що золото високої проби − гіпоалергенне.

Вага сережок та їх форма

Дитячі сережки не повинні бути важкими, малюкам − до 1,5 грама, дівчаткам від 5 років − 2-2,5 грама.

Якщо сережки маленькі − у дитини відсутній дискомфорт від виробу, не відтягується мочка вушка. Надавайте перевагу прикрасам без гострих кутів і виступаючих частинок.

Застібка

За типом застібки дитячі сережки діляться на:

Дизайн

У нашому фотокаталозі представлені різні дизайнерські рішення: флора, фауна, мультяшні герої, традиційні сережки з камінчиками, емаллю і ви може замовити вже сьогодні з доставкою до Києва, Полстави, Тернополя або Івано-Франківська і порадувати своє чадо!

Які золоті сережки купити: золоті сережки і вік дитини

Дитині до 1 року краще вибрати сережки на французській застібці.

Дівчаткам з 6-7 років підійдуть пусети гвоздики з квіточками або з класичною англійською застібкою, веселі й незвичайні, наприклад, «міні маус» або «квіточка».

Дівчаткам трохи старшого віку дозвольте самим приймати рішення, звичайно, якщо це не сюрприз ☺. Дівчата 9-12 років наслідують мам у всьому, тому мріють про дорослі сережки з камінчиком − «як у мами». Обов’язково підкажіть який камінь личитиме під її очі (блакитнооким блондинкам підійдуть сині сапфіри, рожеві рубіни і Сваровськи, блакитні топази, карооким − червоні гранати, зелені хризоліти і смарагди), і вона із задоволенням буде носити самостійно обрані сережки. А вже з 14-15 років можна купити перші дитячі сережки з діамантами, наприклад у вигляді гвоздиків.

Найголовніше, Ваша дитина росте, розвивається, вона непосидюча і стрибунець, займається спортом або танцями, тоді оптимальний варіант − золоті сережки колечки для дітей.

Якщо необхідна підказка − наші консультанти завжди з задоволенням Вам допоможуть!