Каблучки без вставок золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 36

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 36

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка без вставки каміння як інструмент тонкого смаку

Золоті каблучки без вставок Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

У ХХI столітті мода на різні види і форми кілець змінюється стрімко, буквально кожен сезон і ми в ювелірному магазині 3 Карата намагаємося щосили встигати за трендами. При цьому сьогоднішні стилістичні тенденції вітає змішання стилів, матеріалів, огранок і мотивів. Головне − купити ювелірну прикрасу, що гармонує з індивідуальністю.

Кільця без каменів − гладенькі обідки з золота, срібла або платини популярні не тільки в якості весільних аксесуарів. Існує повір'я, згідно з яким, дані ювелірні прикраси нейтралізують проблеми і стреси, захищають від пристріту і забезпечують довге і щасливе подружнє життя. Традиційною для кілець без вставок є гравіювання ініціалів, сердечок, девіз на внутрішній стороні. Найвідоміше і бажане кільце без каменів всіх часів і народів − Кільце Всевладдя, яке можна купити в нашому магазині дуже недорого, воно вважається універсальним − як жіночим, так і чоловічим.

Останнім часом існує тенденція розбавляти класичний мінімалізм емалевими візерунками або дизайнерської гравіюванням. Також все більш популярними стають моделі у вигляді шести або восьмигранників з плавними ергономічними кутами, кільце у вигляді букв імені, римських монет, масонських хрестів і символів древніх вікінгів. Незважаючи на лаконічність і універсальність, гладенький золотий перстень без вставок вважається занадто особистим подарунком, тому його варто дарувати тільки близьким людям.

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено