Підвіска у формі сердечка

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 116

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 116

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чому всі мріють про кулон у вигляді серця?

Кулон Серце − що може бути прекраснішим за таке освічення у коханні? Природна краса, внутрішня сила, жіночність, привабливість не залишає байдужим чоловіка, який дарує їй своє серце. Ніжні почуття, відкритість, радість ваших любовних стосунків вміщаються в одному малесенькому золотому кулончику сердечку на тонкому ланцюжку або каучуку. Всі фарби любові і нотки бурхливої пристрасті роблять підвіску, подаровану коханим, справжнім талісманом.

Серце − це символ космополіт: все одно з якого ти континенту, якої релігії і культури, він зрозумілий навіть маленькій дитині! Він настільки близький нам своєю простотою, настільки універсальний, що навряд чи можна знайти людину, яка хоча б раз в житті не малювала його на склі, на папері або просто у повітрі.

Ограновування «Серце» як підсилювач емоцій

Інтернет-магазин 3 Карата пропонує безліч варіантів золотих кулонів для закоханих, кулон сердечко з золота може бути прикрашений діамантами, рубінами, смарагдами, гранатами, мати овальну або продовгувату форму, з хитромудрими вигинами або без них. Камінці можуть бути закріплені по всій поверхні виробу або тільки по контуру серця. Кожен камінь може передати приховане послання: гранат − «моя пристрасть сильна», смарагд може сказати спасибі вашій мамі за її любов, топаз − «мені без тебе не жити» і так далі. Про мову каміння можна прочитати в нашому розділі статей.

Але все-таки, необхідно пам’ятати, що така ювелірна прикраса несе велике змістовне навантаження, і, якщо Ви вирішите виготовити її за власним ескізом на замовлення, − не варто вибирати дизайн з додатковими елементами, ідеально з діамантами або цирконієм. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні великий бюджет, то краще купити підвіску серце з камінцем і ланцюжком, наприклад, снейк. Такий гарно упакований подарунок є досконалим презентом, що закарбується у пам’яті на все життя.

Підвіски з сердечками: мільйон дизайнів!

Особливо популярне сердечко з діамантами. Алмаз повертає колишні почуття, надає їм яскравості − саме тому серце з діамантами буде довгоочікуваним подарунком дружині на якусь річницю спільного життя і нагадуванням, що почуття свіжі, як і раніше.

Також популярними прикрасами є: серце з двох половинок, ключик з серцем, янголята-амурчики або серце, що містить в собі ще одне, меншого розміру.

Об’ємні підвіски у формі серця з цирконієм або діамантами мають дуже урочистий вигляд. Це прикраси на особливий випадок, стильні вечірки або урочистості. Кулон − ключ-серце прекрасний подарунок юній обраниці − символізує про сильні і відверті почуття її хлопця.

Психологи стверджують, що символ «серце» позитивно впливає на стан людини, заспокоює її та знімає тривогу. Тому, дорогі чоловіки, якщо у Вашої коханої ще немає такої прикраси, обов’язково купуйте! Адже серце зігріває душу!

© 3Карата